הסעות עובדים בנתניה: העיר הופכת למוקד תעסוקה אטרקטיבי והעובדים זקוקים לאמצעי תחבורה פשוט ויעיל

לא רק איקאה – נתניה היא עיר מתפתחת עם תעשיית הייטק משגשגת. בעיר ניתן למצוא חברות מובילות בעלות שם עולמי כדוגמת: Ebay, Jfrog, Outbrain, Spectory ועוד רבות בשלל ענפים וסדרי גודל שכל אחת מהן מעסיקה בין עשרות למאות עובדים בתפקידים מגוונים. עם צמיחתה של תעשיית ההייטק בעיר, גדל בהתאמה הביקוש לשירותי הסעות עובדים בנתניה

הסעות עובדים בנתניה – לוקיישן אסטרטגי

מעבר לתעשיית ההייטק שהולכת וגדלה בעיר, נתניה הופכת למוקד תעסוקה אטרקטיבי גם מעצם מיקומה הגיאוגרפי. היא ממוקמת בדיוק על שפת כביש החוף – ציר המקשר בין אזור חיפה והצפון לתל אביב והמרכז, אותה חוצים קווי אוטובוס רבים שמגיעים בתדירות גבוהה, ורכבות שנוסעות לכל הארץ. 

נכון להיום רוב חברות ההייטק בעיר ממוקמות באזור פולג (אם כי המצב צפוי להשתנות בשנים הקרובות עם הקמתם של מתחמי עסקים נוספים באזורים שונים בעיר) הנמצא סמוך לתחנת רכבת. באופן הזה, הגישה לעיר היא נוחה. המשמעות היא שניתן לבצע הסעות עובדים בנתניה וסביבתה באופן יעיל, על אחת כמה וכמה שהדבר מתבצע בשיתוף מערכת האופטימיזציה של RYDE.

הסעות עובדים בנתניה – מתאימים לכם את חברת ההסעות האידיאלית

אנחנו ב-RYDE מספקים פתרונות תחבורה חכמה ושיתופית לכל הארץ. החל מהסעות עובדים במרכז  (בערים כמו רמת גן, תל אביב, כמו גם הסעות עובדים בראשון לציון), בצפון (חיפה והסביבה), הסעות עובדים בירושלים והאזור, בשפלה ושירותי הסעות עובדים בדרום (הסעות עובדים בבאר שבע, אשדוד, וכן הלאה). מעל 80,000 הסעות עובדים יומיות, 3 מיליון הסעות שנתיות. אם הארגון שלכם ממוקם בנתניה ואתם מעוניינים בהסעות עובדים בנתניה המספקות פתרון תחבורתי חכם ונקודתי לעובדים, אנחנו הכתובת. 

בשלב הראשון נקבע פגישה שבמהלכה אתם תציפו את הדרישות והצרכים שלכם ואנחנו נתרגם את הדרישות לתחבורה, כלומר בחירה של חברת הסעות רלוונטית, התנהלות שוטפת מולה תוך שימת דגש על שינויים גמישים בהתאם לצרכי החברה שלכם. כל זאת במטרה לחסוך לכם בירוקרטיות וזמן יקר. 

בשלב הבא – נתקין במחשבי הארגון את מערכת האופטימיזציה החכמה והחדשנית שלנו (אותה גם תוכלו להוריד לסמארטפונים שלכם ושל העובדים) – בשלב זה הצרכים שלכם מתורגמים לכדי פונקציות שאתם מגדירים בתוכנה, לפיהן היא עובדת בתכנון ההסעות שלכם. למשל אם בחברה יש מחלקה שעובדת מול לקוח גדול בקנדה, לפי שעון קנדה – ניתן להגדיר זאת במערכת והיא כבר תדע להקצות לעובדים הסעות למשרד בשעות מסוימות. בשלב האחרון – פשוט תזמינו הסעות. 

הסעות עובדים On Demand

המערכת החכמה של RYDE מגיעה עם מגוון פיצ'רים חדשניים שהופכים שירותי הסעות עובדים לחוויה אינטראקטיבית של ממש. היא תיצור לכם מסלולי נסיעה חכמים, דינמיים שמשתנים בהתאם לתנאי השטח ומצב הדרכים ברגע נתון, תציע לכם כלי רכב מותאם בגודלו למאפייני ההסעה ובעזרתה תוכלו לערוך את כל פרטי ההסעה עד ל-5 דקות מזמן יציאת ההסעה. 

ניתן לדחות, להקדים, לבטל, לשנות את היקף הנוסעים, להגדיר נקודות איסוף ופיזור בלחיצת כפתור. העובדים יכולים להיכנס בכל עת לאפליקצית RYDE PASSENGER ולהזמין הסעות לפי דרישה. כשמועד ההסעה יתקרב, המערכת תשלח התראה ישירות לסמארטפון של העובדים המשתתפים באחת ממגוון הסעות עובדים בנתניה, כדי להבטיח שיגיעו בזמן.

פתרון חסכוני ואקולוגי

מערכת ניהול ההיסעים שלנו לא רק מספקת לעובדים אמצעי ניידות נעים ונוח לביצוע הסעות עובדים בנתניה, אלא שהיא עוזרת לכם לשמור על הסביבה, לצמצם את פליטת ה-Co2 בכ-5,000 טון בשנה. נתניה מהווה מוקד שמיכה לערים הסמוכות, עקב ריבוי מקומות התעסוקה בה – החל מחדרה והישובים הסמוכים. דבר המגדיל את כמות האנשים שנוסעים ביום יום לנתניה לצרכי עבודה ולכן הצורך בהסעות עובדים לנתניה גובר. 

מגמת הצמיחה של העיר גם עשויה להשפיע על איכות הסביבה במידה מסוימת – היא תעודד תנועה של אנשים (ורכבים) רבים למרכזיה השונים, מה שיוביל לצפיפות וזיהום אוויר. יתרון בולט נוסף של שירותי הסעות עובדים בחורף ב-RYDE: הוא חוסך לכם כסף, כמה בדיוק? עד 30% מעלויות מערך ההיסעים כולו. למעלה 200 חברות וארגונים הצטרפו ל-RYDE ושדרגו את מערך ההיסעים בצורה חסרת תקדים – ועכשיו תורכם.

ארגונים בנתניה שמעוניינים לשדרג את מערך ההיסעים ולשפר את החוויה לעובדים? צרו קשר עוד היום!  

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn