מערכת הסעות – מקצרים את זמני ההמתנה בעזרת מערכת חכמה

 

יום העבודה מתחיל ב-8:00-9:00 אך אתם יוצאים מהבית כבר ב-6:30 כדי להספיק לעלות על האוטובוס הבין עירוני, או כדי לנהוג ברכב הפרטי ולקוות להימלט מהפקקים של 7:15. וקרה ואכן הצלחתם, הגעתם למקום העבודה בתוך 20 דקות, במקום 35 – חסכתם רבע שעה קריטית על הכביש, על הדרך, שזה בהחלט מרשים, וזו בהחלט סיבה לשמוח, אך למען האמת – הדרך יכולה להיות רצופת מורכבויות, וזה מה שקורה ברוב המקרים בהם יוצאים בבוקר לעבודה.

הדרך לעבודה ארוכה ומפותלת

כל האנרגיה שאתם מכנסים עבור אותן 20 דקות נסיעה בבוקר, כדי להיות במשרד בזמן (ולא לאחר חלילה), כוללת הכנות של שעות מראש, גם אם אתם גרים באותה עיר בה אתם עובדים – מדובר במשימה מאתגרת רבת שלבים. עוד בערב שקודם ליום העבודה, אתם מחשבים מסלולים בהתבסס על ידע אישי, היכרות שלכם עם סביבת מגוריכם, או בשימוש באפליקציות בסמארטפון, משכללים את כל האופציות שאתם מכירים להגיע מנקודה א' ל-ב', מהבית למשרד. בשלב הבא, לאחר שכבר גיבשתם תכנית פעולה, אתם קובעים מתי תצאו מהבית, כמה זמן תקציבו לכל המרכיבים של ההתארגנות בבוקר, רק כדי לגלות שהתכנית שלכם נכשלה עוד לפני שהתממשה, בשל הזמן היקר שאבד לנצח.

מערכת הסעות מקצועית – מחשבים מסלול מחדש

כשחושבים על זה – היום שלכם מתארך משמעותית, הן בהלוך והן בחזור, האנרגיה שלכם מתפוגגת בדרכים עוד לפני שהיום מתחיל בפועל, אך יש פתרון פשוט, חכם ונוח שיסייע לכם להגיע לעבודה בבטחה, ביעילות, ללא דאגות וללא תכנון מקדים מצדכם – מערכת ניהול הסעות עובדים החכמה של RYDE, המבוססת על אלגוריתם אשר לומד את הרגלי הנסיעה שלכם, את האזור שאתם מגיעים ממנו למקום העבודה, ומכין עבורכם שלל מסלולים מהירים ואפקטיביים, שמתעדכנים מדי יום בהתאם למצב בדרכים, לתנועת הרכבים בכביש, מזג האוויר, השעה ביום ועוד גורמים רבים שעשויים לעכב אתכם בדרך ליעדכם, אך בעזרת המערכת שלנו – זה כבר לא יקרה, לא עוד.

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר שלנו, לכתוב לנו, ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם. איתו תוכלו לתאם פגישה ובה תדונו בצי הרכבים של הארגון שלכם, אופן השימוש בו – כמה רכבים אתם משנעים בכל יום, כמה עובדים משתמשים ברכבים הללו, באילו טווחי שעות, מאילו צירים הם מגיעים בכל בוקר, ועוד שלל פיסות מידע שיסייעו לכם בטווח הרחוק. בתוך 21 יום המערכת כבר תהיה אצלכם, כאשר כל הנתונים הרלוונטיים כבר מוזנים בה, והיא תשים סוף לתכנונים האינסופיים של מסלולי ההגעה, כך תוכלו לנסוע בשמחה ובנחת, כאשר אתם חוסכים זמן יקר, הוצאות, ומסייעים לשמור על אוויר נקי יותר.

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn