תחבורה שיתופית חכמה: חיסכון גדול במשאבים ועלויות הארגון

מערך ההיסעים הוא אלמנט חשוב בכל חברה או ארגון, שכן הוא מאפשר לעובדים ומנהלי החברה חופש תנועה מיטבי, אמצעי נוח ופשוט להגיע למקום עבודתם ולשוב ממנה חזרה לביתם. עם זאת, צי הרכבים של החברה דורש תחזוקה שוטפת, אשר מתורגמת להוצאות רבות שקשה לפקח עליהן בצורה מסודרת מפאת ריבוי העובדים שנוהגים ברכבים הללו, מה שיכול להוביל לאובדן של נתונים חשובים, טעויות בחישוב ועוד מצבים שעשויים להגדיל את העלויות. מודל התחבורה החכמה מלחל לתעשייה ומספק לארגונים רבים פתרון אפקטיבי לצמצום הוצאות.

עוברים למערכת חכמה לניהול הסעות עובדים וחוסכים

  1. דלק –  מערכת האופטימיזציה האינטראקטיבית של RYDE מספקת לכם גישה למאגר מידע מקיף ורחב אודות צי הרכב של הארגון, אשר זמין לכם באפליקציה בסמארטפון ובמחשב. כך למשל תוכלו לתכנן מסלולי נסיעה דינמיים ממבחר נקודות במפה, למצוא את הדרכים המהירות ביותר להגיע וכך לקצר את זמני ההגעה לעבודה בכל בוקר, לחסוך בכמות הדלק הנצרכת בכל נסיעה, ולהקטין את התדירות שבה צריך למלא את המיכל.
  2. כמות כלי רכב במערך – באמצעות המערכת החדשנית שלנו תוכלו לבדוק היכן נמצאים הרכבים של המערך בזמן אמת, ולהיות בבקרה על מספרם הכולל, להבין אחת ולתמיד כמה רכבים הארגון שלכם מחזיק באמתחתו. ברגע שתדעו את המספר המדויק תדעו בדיוק כיצד לצוות אותם לעובדים בנסיעות בבקרים ובסוף ימי העבודה, באופן שמיטיב עמם ועם מטרות הארגון בצורה מובהקת.
  3. טיפולים וביטוח – האלגוריתם במערכת ניהול הסעות עובדים ב-RYDE מקים לכם גדר גיאוגרפית שתוחמת את אזורי הפעילות העיקריים. במסגרתה ניתן לתכנן מסלולי נסיעה אפקטיביים, שמתעדכנים תוך כדי תנועה, מסייעים לעקוף דרכים או נתיבים בהם יש חשש למצבים שעשויים לאלץ את בעל הרכב להפעיל את הביטוח או להיגרר למוסך, כדוגמת – עבודות בכביש, תאונות דרכים, גודשים בכבישים, מרדפים משטרתיים. העובדים נהנים מנסיעה עם מינימום עיכובים וסכנות פוטנציאליות, ורכבי הארגון רואים מוסך הרבה פחות.
  4. מקומות חניה – ככל שחברה צומחת ומתפתחת, היא מגייסת יותר עובדים, משמע – יותר אנשים שמגיעים לעבודה עם הרכבים שלהם בבוקר, יותר מקומות חניה. בהתאם לכך, הארגון צריך לנתב משאבים לצורך הקמת חניונים שבמרבית המקרים גם לא מספיקים. לפיכך, כאשר מייעלים את מערך ההיסעים, העובדים נהנים מהסעות שיוצאות לאסוף אותם בשעות קבועות, ומביאות אותם הישר למקום העבודה, כך שהם לא צריכים לשבור את הראש על מציאת מקום חניה, והחברה יכולה להסתפק בחניון קטן יותר לשימוש ההנהלה הבכירה בלבד או לעובדים עם מצבים מיוחדים (נכות, מחלה כרונית וכיוצא בזה)

מובילים מהפכה בתחבורה:

חברת RYDE הייתה חלוצה בתחום התחבורה החכמה עוד הרבה לפני שזה הפך למגמה של ממש בארצנו הקטנטונת. באמצעות ממשק חדשני, איכותי וטכנולוגי ומספר של יותר מ-3 מיליון נסיעות משותפות בשנה, היא מסייעת ליותר מ-200 חברות בישראל לייעל את מערך ההיסעים בצורה ידידותית למשתמש, נוחה, ברורה ומדויקת וכך לחסוך עד 30% מסך הוצאותיו השוטפות בשגרה, כך שהן נהנות משקט נפשי בגזרה זו.

רוצים להצטרף לאחת המהפכות החשובות של ימינו? היכנסו לפינת שאלות ותשובות על מנת לקבל מידע חשוב שיסייע לכם לעשות את המעבר לתחבורה חכמה חלק ופשוט ככל האפשר.

במידה ועולות לכם שאלות או תהיות – מוזמנים לכתוב לנו בעמוד צור קשר ואנו נספק מענה אדיב, מקצועי ואיכותי.

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn