תכנון מסלול נסיעה – כך תעשו זאת בקלות

אחד האתגרים הגדולים ביותר שארגונים רבים, גדולים כקטנים, מתמודדים איתם על בסיס יומי הוא ניהול מערך ההיסעים של החברה: פיקוח על השימושים השונים של עובדים ברכבי החברה המוענקים להם, מצבם התחזוקתי של הרכבים, עלויות ועוד. אם גם אתם מחפשים אחר פתרון יעיל, פשוט וחכם עבור מערך ההיסעים שלכם, הגעתם למקום הנכון.

עם מי יש לי הכבוד?

אנחנו RYDE, חברה חלוצה בתחומה בארץ, המספקת פתרונות תחבורה חכמה לארגונים וחברות שונות כבר מעל לעשור. כ-200 ארגונים חשובים בישראל, כדוגמת שופרסל, טבע או אלביט כבר עשו את הצעד הראשון אל עבר עתיד ירוק וחסכוני יותר.

תכנון מסלול נסיעה – מה אתם מציעים?

אנו מספקים שירות חכם, חסכוני ופשוט שיסייע לכם לנהל את מערך ההיסעים בארגון בצורה אפקטיבית ונוחה, באמצעות המערכת המשוכללת שלנו, שמאפשרת לכל ארגון להגדיר את הצרכים הייחודים לו. כך תוכלו:

  1. לתכנן מסלולי נסיעה לפי כתובת ממגוון נקודות על המפה, תוך התחשבות בתנאי הדרך בזמן אמת
  1. להגדיר את תפוסת הנוסעים בכל רכב
  1. לתעד את הקבלות והדוחות של הנוסעים
  1. לעקוב אחר השימושים השונים ברכב
  1. לחלוק את הממשק עם ארגונים בקרבתכם

אילו יתרונות עולים משימוש בשירות שלכם?

לשילוב המערכת החכמה שלנו במערך הסעות עובדים של הארגון שלכם, יש השלכות משמעותיות הן על סביבת העבודה שלכם והן על הסביבה כולה במידה מסוימת, לטווח הרחוק:

  1. חיסכון – מרכיב המתבטא ב -2 דרכים:

א.  משאבים –  צמצום מספר הרכבים שאתם מספקים לעובדים שלכם בשגרה, וכתוצאה מכך, תחסכו גם בדלק.

ב. כסף – כאשר אתם מספקים פחות רכבים, ומשתמשים בפחות דלק, אתם מצמצמים את עלויות מערך הרכבים שלכם בכ-30%, המתורגמים לכ-38 מיליון דולר בשנה.

  1. קיימות – כאשר אתם מצמצמים את כמויות הרכבים שהארגון שלכם משנע על הכבישים, אתם למעשה מפחיתים בצורה ניכרת את כמויות גזי החממה הנפלטים לאוויר, ובטווח הארוך, מדובר באלפי טונים, כך הארגון שלכם מסייע לאזרחים רבים ברחבי הארץ, לנשום אוויר נקי יותר.
  1. הקלה בעומסי התנועה – העומסים הכבדים הנפרסים על גבי קילומטרים רבים בשעות הבוקר ואחר הצהריים, הנובעים ממספר הרכבים העצום המצטופפים יחד בכביש, מקשים מאוד בפיקוח על מערך ההיסעים של הארגון. בעזרת הפתרון החכם שלנו, תזדקקו לפחות רכבים, תסייעו להקלה בעומסים בדרכים, והעובדים שלכם יגיעו לעבודה עם חיוך.

איך מתחילים תכנון מסלול נסיעה?

אתם מוזמנים בכל עת לפנות אלינו באתר. נציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם, וילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב תיאום הציפיות והגדרת הצרכים של הארגון שלכם, ועד התקנה ותפעול מלא של המערכת היעילה שלנו. וכעבור 3 שבועות גם אתם תצטרפו למהפכת התחבורה החכמה.

 

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn