תכנון מסלול נסיעה – כך תעשו זאת בקלות

בעבר האדם היה צריך לחקוק דרכים ונתיבים בזיכרונו או להשתמש במפות ומצפנים כדי להגיע ליעדו. אך כיום, הודות למהפכה הדיגיטלית, ניתן לבצע תכנון מסלול נסיעה, מהיר ויעיל בלחיצת כפתור. תכנון מסלולים בהתאמה אישית הוא אחת מעמודי התווך של מהפכת התחבורה החכמה, שכובשת במהירות את שוק העבודה, ומסייעת לארגונים רבים לשפר פלאים את איכות הנסיעה של העובדים, להפוך אותה ממכשול לחוויה. – פסקת פתיחה חדשה 

האתגר העיקרי בתכנון מסלול נסיעה במרכז 

בשנים האחרונות החלו במרכז עבודות הקמת הרכבת הקלה – רכבת שעתידה לקשר בין בת ים, תל אביב ופתח תקווה. מהלך זה משפיע על צירי התחבורה בערים אלו, כמו גם באזורים סמוכים. עבודות הרכבת גורמים לעומסי תנועה כבדים מהרגיל, שמקשים על משתמשי דרך רבים לבצע תכנון מסלול נסיעה אפקטיבי. 

כתוצאה מתהליכי בניית מסילת הרכבת, משתמש הדרך הפשוט נאלץ להתמודד מדי יום עם נתיבי תנועה צרים (שחלקם אף הפכו לחד סטריים) ונתיבים חלופיים מאולתרים שיוצרים צווארי בקבוק איומים ומהווים אתגר בנהיגה. מסיבה זו, עליו למצוא דרכים חלופיות להגיע למקום העבודה בשעות הבוקר.

תכנון מסלול נסיעה: פתרון לייעול נסיעות במרכז

כיום יותר ויותר ארגונים וחברות שפועלים באזור מאמצים פתרונות תחבורה חכמה, מטמיעים את מערכת האופטימיזציה של RYDE ומתחילים להפעיל שירותי הסעות לעובדים. כך תכנון מסלול נסיעה במרכז הופך לתהליך פשוט וקל – הן לעובדים והן למנהלי מערך ההיסעים. 

עם שירות התחבורה החכמה שלנו, ניתן לתחום בגדר גיאוגרפית את אזורי הפעילות הקבועים של הארגון ולאתר בתוכם מסלולי נסיעה נוחים ומהירים. המערכת סורקת את האזורים בזמן אמת ובונה מסלולים מותאמים למצב הכבישים – כמות הרכבים, עבודות תשתית, מזג האוויר ואילוצים נוספים. באופן הזה ניתן לבחור מסלול חכם מבין האופציות המוצעות ולהנות מנסיעה רגועה יותר. 

תכנון מסלול נסיעה – כך תעשו זאת בקלות 

אחד האתגרים הגדולים ביותר שארגונים רבים, גדולים כקטנים, מתמודדים איתם על בסיס יומי הוא ניהול מערך ההיסעים של החברה: פיקוח על השימושים השונים של עובדים ברכבי החברה המוענקים להם, מצבם התחזוקתי של הרכבים, עלויות ועוד. אם גם אתם מחפשים אחר פתרון יעיל, פשוט וחכם עבור מערך ההיסעים שלכם, הגעתם למקום הנכון.

אנחנו RYDE, חברה חלוצה בתחומה בארץ, המספקת פתרונות תחבורה חכמה לארגונים וחברות שונות כבר מעל לעשור. כ-200 ארגונים חשובים בישראל, כדוגמת שופרסל, טבע או אלביט כבר עשו את הצעד הראשון אל עבר עתיד ירוק וחסכוני יותר.

תכנון מסלול נסיעה – מה אתם מציעים?

אנו מספקים שירות חכם, חסכוני ופשוט שיסייע לכם לנהל את מערך ההיסעים בארגון בצורה אפקטיבית ונוחה, באמצעות המערכת המשוכללת שלנו, שמאפשרת לכל ארגון להגדיר את הצרכים הייחודים לו. כך תוכלו:

  1. לתכנן מסלולי נסיעה לפי כתובת ממגוון נקודות על המפה, תוך התחשבות בתנאי הדרך בזמן אמת
  1. להגדיר את תפוסת הנוסעים בכל רכב
  1. לתעד את הקבלות והדוחות של הנוסעים
  1. לעקוב אחר השימושים השונים ברכב
  1. לחלוק את הממשק עם ארגונים בקרבתכם

 

אילו יתרונות עולים משימוש בשירות שלכם?

לשילוב המערכת החכמה שלנו במערך הסעות עובדים של הארגון שלכם, יש השלכות משמעותיות הן על סביבת העבודה שלכם והן על הסביבה כולה במידה מסוימת, לטווח הרחוק:

  1. חיסכון – מרכיב המתבטא ב -2 דרכים:

א.  משאבים –  צמצום מספר הרכבים שאתם מספקים לעובדים שלכם בשגרה, וכתוצאה מכך, תחסכו גם בדלק.

ב. כסף – כאשר אתם מספקים פחות רכבים, ומשתמשים בפחות דלק, אתם מצמצמים את עלויות מערך הרכבים שלכם בכ-30%, המתורגמים לכ-38 מיליון דולר בשנה.

  1. קיימות – כאשר אתם מצמצמים את כמויות הרכבים שהארגון שלכם משנע על הכבישים, אתם למעשה מפחיתים בצורה ניכרת את כמויות גזי החממה הנפלטים לאוויר, ובטווח הארוך, מדובר באלפי טונים, כך הארגון שלכם מסייע לאזרחים רבים ברחבי הארץ, לנשום אוויר נקי יותר.
  2. הקלה בעומסי התנועה – העומסים הכבדים הנפרסים על גבי קילומטרים רבים בשעות הבוקר ואחר הצהריים, הנובעים ממספר הרכבים העצום המצטופפים יחד בכביש, מקשים מאוד בפיקוח על מערך ההיסעים של הארגון. בעזרת הפתרון החכם שלנו, תזדקקו לפחות רכבים, תסייעו להקלה בעומסים בדרכים, והעובדים שלכם יגיעו לעבודה עם חיוך.

תכנון מסלול נסיעה: שירות הסעות מהיר

מעל 200 חברות וארגונים במשק כבר נתונים יד למהפכת התחבורה החכמה, משתמשים במערכת האופטימיזציה שלנו לתכנון מסלולי נסיעה. בנקיטת צעד זה, הם למעשה מספקים לעובדיהם שירותי הסעות לכל הארץ.

זמני הנסיעות של העובדים מתקצרים בצורה משמעותית, זאת מכיוון שניתן לראות בזמן אמת את הרכבים ותנאי הדרך במסלול הנבחר ובמידת הצורך, לשנות את נתיב הנסיעה תוך כדי תנועה. ולפיכך, לבצע הסעות מורכבות ביעילות – הסעות לשדה התעופה, לפגישת עסקים בעיר אחרת, או לערב חברה. להקטין את הסיכוי לעיכובים ואיחורים. 

מיטיבים עם העובדים, חוסכים בעלויות צי הרכב ושומרים על איכות הסביבה

אנחנו ב-RYDE מקדמים את מהפכת התחבורה החכמה עוד משנת 2011, הרבה לפני שהנושא עלה לתודעה. אנו משנים את השוק עם מערכת האופטימיזציה החדשנית שלנו, הופכים אותו ליעיל ונוח יותר הן עבור העובדים והן עבור מנהלי מערך ההיסעים.

היא מאפשרת תכנון מסלול נסיעה חכם, פשוט ויעיל ובאופן הזה מסייעת לארגון לחסוך עד 30% מהוצאות מערך ההיסעים, לצמצם את פליטת הפחמן ב-5,500 טון בשנה, ולשפר את תנאי ההעסקה של העובדים – לתת להם תחושת יציבות, לעודד אותם ליצירת קשרים חברתיים חדשים ולעזור להם להגיע לעבודה רעננים וחיוניים לאחר נסיעה טובה, מהנה וחלקה. 

שאלות ותשובות בנושא תכנון מסלול נסיעה

האם ניתן לצוות עובדים להסעות באופן יזום?

בהחלט. עם מערכת האופטימיזציה החכמה של RYDE אתם יכולים לצוות עובדים להסעות על בסיס מכנה משותף מסוים – תפקיד, מחלקה, אזור מגורים. כך לאפשר להם חווית נסיעה נעימה ומותאמת אישית. 

האם ניתן לתכנן מסלול נסיעה רב נקודתי?

בוודאי. כשאתם נכנסים לפלטפורמה החדשנית שלנו, בין אם באפליקציה או במחשבי החברה, אתם יכולים להזמין נסיעה בלחיצת כפתור. מזינים את כתובת המוצא, כתובת היעד ועצירות ביניים במוקדים מסוימים. לאחר מכן האלגוריתם בונה לכם מסלולים מותאמים לפרמטרים שהגדרתם ולכם רק נותר לבחור את המסלול היעיל, המהיר והנוח ביותר עבורכם לביצוע הנסיעה. 

איך מתחילים תכנון מסלול נסיעה? 

אתם מוזמנים בכל עת לפנות אלינו ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם, וילווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב תיאום הציפיות והגדרת הצרכים של הארגון שלכם, ועד התקנה ותפעול מלא של המערכת היעילה שלנו. וכעבור 3 שבועות גם אתם תצטרפו למהפכת התחבורה החכמה.

רוצים לייעל את מערך ההיסעים? השאירו פרטים בעמוד צור קשר ועד מהרה, גם הארגון שלכם יצטרף למהפכת התחבורה החכמה.

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn