ניהול חברות הסעות – הסעות לכל מקום בארץ

שוק העבודה המודרני מאופיין בדינמיות, תנועתיות, כוח אדם מתחלף בתדירות גבוהה במטרה למצוא הזדמנויות תעסוקה נוספות, טובות יותר בתעשייה. לפיכך, חברות וארגונים שונים מחפשים דרכים להתבלט בשוק, להצטייר כאטרקטיביים, מקומות שנעים, כדאי ומשתלם לעבוד בהם. 

אחד האמצעים שהארגונים השונים במשק דוגלים בו כדי לשמר את כוח האדם הקיים מצד אחד, ומצד שני למשוך מועמדים חדשים להצטרף לשורותיהם – הוא שכירת שירותי הסעות עובדים. לפיכך, חברות הסעות זוכות לפופולריות רבה ומסייעות לחברות וארגונים רבים לספק לעובדיהם חווית נסיעה חלקה ונעימה למשרד, לפגישה, לבית ולכל צורך שעולה במהלך יום העבודה. מהם היתרונות הטמונים בשכירת שירותי חברות הסעות לביצוע מכלול הנסיעות לעובדי הארגון? התשובות לפניכם. 

חברות הסעות – שירותי הסעות בתפוצה נרחבת

כיום ישנו מגוון רחב של חברות הסעות הפועלות בכל חלקי הארץ – חברות הסעות בצפון, חברות הסעות בדרום, במרכז שמסיעות אינספור נוסעים בכל יום למקום העבודה. כך שלא משנה באיזה אזור, עיר או מחוז ממוקם הארגון שלכם, אתם יכולים למצוא בקלות חברת הסעות שתיקח את העובדים שלכם למשרד וממנו הביתה בבטחה. 

אנחנו ב-RYDE מסייעים בייעול ההתנהלות מול חברות ההסעות השונות – ראשית באופן בו אנו מפנים את הארגון שלכם לחברות הסעות מומלצות, איכותיות ומהימנות. ושנית, בעזרת הטמעת מערכת ניהול הסעות חכמה וחדשנית שבה ניתן לנהל את מכלול הפרמטרים של הסעות העובדים ולהנפיק חשבוניות מדויקות, ומפורטות למנהלי חברת ההסעות. 

מכיוון שפרטי הנסיעות מוצגות באופן ברור ומובן – מונעים אובדן של פיסות מידע קריטיות אודות הנסיעות (כמו למשל מהירויות כלי הרכבים, זמני היציאה וההגעה, שינויים במסלולי הנסיעה) וטעויות חישוביות שעלולות להשפיע על הוצאות הארגון.

שכירת שירותי חברות הסעות – היתרון האקולוגי

יתרון נוסף שלא ניתן להתעלם ממנו כשדנים בשימוש בשירותי הסעות עובדים באופן גורף, ככלי לשינוע עובדי החברה ממקום למקום, הוא היתרון הסביבתי. ברגע שמצוותים עובדים לשאטלים בצורה חכמה – לפי מכנה משותף מסוים שהוגדר במערכת (יציאה לכנס ביחד, תחום התמחות, אזור מגורים).

תוך אפשרות למלא את השאטלים בתפוסה של עד 70%, ולשנות תוך כדי תנועה את מועדי הנסיעה וכמות הנוסעים – למעשה תורמים לצמצום כמות הרכבים שעולים על הכבישים, לעיתים על בסיס יומי. אנחנו ב-RYDE מוציאים לדרך 3 מיליון הסעות בשנה, 80,000 נוסעים ביום, באופן הזה, מפחיתים את סך פליטות גזי החממה בכ-5,500 טון בכל שנה ותורמים ביצירת אוויר נקי יותר לנשימה.    

הסעות עובדים – אלמנט לשיפור תנאי העסקה 

ארגונים שמציעים שירותי הסעות עובדים מטעם חברות הסעות חיצוניות, מספקים נסיעה רציפה למקום העבודה. מדובר במשאב נדיר מאוד בימינו, המאופיינים בעומסי תנועה כבדים בשעות היציאה לעבודה והשיבה הביתה, שמכפילים ומשלשים את משך הזמן על הכבישים, מאריכים את החלק ביום המוקדש לעבודה. 

עם מערכת האופטימיזציה הידידותית שלנו, ניתן לקצר את זמני הנסיעות בשאטלים או רכבי חברות ההסעות בצורה מהותית – באמצעות תכנון מסלול נסיעה דינמי, שמתאים את עצמו לתנאי הדרך השונים ומאפשר להימנע מגורמים מעכבים שונים בדרך – עבודות כביש, תאונת דרכים, מרדף משטרתי שמלווה בחסימת נתיב, נפילת עמוד חשמל או עץ וכן הלאה. 

האלגוריתם המצוי במערכת, מציע מגוון מסלולים מותאמים שמתעדכנים מדי יום. מתוכם מנהל ההיסעים יכול לבחור את המסלול הנוח והנכון ביותר לביצוע הנסיעה היומית, ולהבטיח לכוח האדם הקיים חוויה נעימה שתחזק את הקשר והשייכות לארגון, ולמועמדים לתפקידים בארגון לראות בארגון חדשני, ירוק, ואטרקטיבי שמשקיע בעובדיו  – שהזמן שלהם חשוב לו, והופך מצרך נדיר כמו ניידות פשוטה, לטריוויאלי, אלמנטרי. 

לסיכום

משבר האקלים, והצורך של חברות וארגונים לבלוט בשוק העבודה ולהיתפס כמקומות אטרקטיביים שמשקיעים בעובדיהם הובילו לעלייה בפופולאריות של שירותי ההסעות. חברות ההסעות נהנות מקליינטורה בפריסה ארצית – מצפון עד דרום ומסייעות לחברות וארגונים רבים להעניק פתרון ניידות פשוט ונוח לעובדיהם. 

בעזרת מערכת האופטימיזציה של RYDE, כ-200 ארגונים וחברות מפתח במשק משדרגים את מערך ההיסעים, מפקחים ביעילות על מכלול האלמנטים של הסעות העובדים – מתכנון מסלול נסיעה אופטימלי שמקצר את הזמנים בדרכים, ועד להפקת חשבוניות שנשלחות ישירות לחברת ההסעות. באופן הזה, הם תורמים לשמירה על איכות הסביבה ולשיפור התנאים, החוויה, שביעות רצונם של העובדים ממקום העבודה. 

שאלות ותשובות בנושא חברות הסעות

האם אתם בהכרח חברת הסעות?

RYDE איננה חברת הסעות אלא חברה המספקת כלים אינטראקטיביים לשדרוג מערך ההיסעים של חברות, עסקים וארגונים במשק ולהתאים אותו לצרכים הייחודיים של כל חברה וארגון. בשלב הראשון ממלאים את הפרטים בעמוד צור קשר, לאחר מכן נציג מטעמנו חוזר וקובעים פגישה להגדרת הצרכים של הארגון, ולבסוף מתחיל תהליך הטמעת מערכת האופטימיזציה, שדרכה עוברים לנהל את מערך ההיסעים. תהליך ההטמעה אורך כ-3 שבועות. 

באיזה אופן השירות של RYDE מייעל את העבודה מול חברות הסעות?

מערכת האופטימיזציה של RYDE מקדמת שקיפות מלאה מול חברות הסעות. בעזרתה לעקוב אחר כל פרמטר שקשור לצי הרכב בארגון – מהירויות כלי הרכב, כמות הדלק במיכל, מיקומם ברגע נתון, זמני ההגעה ליעד בפועל לעומת השעה הרשומה במערכת, מסלולי הנסיעה בהם עברו כדי להגיע ליעדם, כמות הנוסעים בכל רכב, פרטי הנוסעים – כל המשתנים הללו מתורגמים לדוחות אותם מנפיקים לחברת ההסעות. 

האם שירותי חברות ההסעות מעוגנים במסגרת זמן מסוימת?

ההסעות בשאטלים שניתן להזמין עם RYDE, בין אם במערכת או באפליקציית RYDE PASSENGER הידידותית והמדליקה מותנות בשעות ספציפיות. הסעות הבוקר, לכיוון מקום העבודה מתבצעות בין השעות 7:00 עד 9:40, והסעות החזור של שעות אחר הצהריים מתקיימות מ-15:00 עד 17:00. כל 20 דקות יוצאת הסעה מאחת מתחנות השאטלים:

רכבת סבידור מרכז – הרציפים

חניון מבצע קדש

רכבת השלום – התחנה הפונה לכיוון מזרח

באופן הזה, ניתן לשנע כמות נכבדת של עובדים בכל יום. מה גם, שישנו יתרון מובהק למסגרת השעות המוגדרת, היא מאפשרת לכל עובד לבחור את זמני העבודה הנוחים והמתאימים לו ביותר. 

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn