תכנון מסלול נסיעה לפי כתובות – כל מה שצריך לדעת

היחס בין כתובת המגורים שלכם לכתובת של מקום העבודה, הוא פרמטר חשוב. הוא קובע מה נדרש מכם לעשות כדי לצמצם את המרחק, הפער, לגשר עליו. הוא מאלץ אתכם להיות יצירתיים, לחשוב מחוץ לקופסה ולרקום תכניות, לשנס את כל הידע שלכם על הדרך מהכתובת שלכם לעבודה ולפיו לתכנן מסלולים שייקחו אתכם בבוקר למשרד וממנו הביתה בסוף היום עם מינימום זמן ומאמץ מצדכם, אך זה לא פשוט.

לנווט בסמטאות ולחפש את הכתובת

לעיתים קורה שהמשרד ממוקם בכתובת שההגעה אליה עשויה להיות מורכבת, או לחילופין כשקובעים אירועי חברה והם מתרחשים ברחובות שלהתמצא בהם זו הרפתקה של ממש. כך למשל אתם צריכים לנווט את דרככם עם המכונית האישית ברחובות הצדדיים, בסמטאות הצרות כדי להגיע למסעדה שבה עושים את ערב הצוות הנוכחי, או לחפש את הכניסה הראשית למתחם בו עושים את אירוע החברה, כי גם אם אתם רואים אותו ניצב מולכם, לא בטוח שאתם בכתובת הנכונה, שבה נמצאים שער הכניסה והקולגות שלכם.

ברוב המקרים בהם הארגון שלכם מתכנן אירוע לכל העובדים, טיול, או ערב צוות עליכם להגיע לכתובות שאתם לא בהכרח מכירים. סביר להניח שנתקלתם בשם הרחוב בשלב זה או אחר, חלפתם על פניו בדרככם ליעדכם, או שאולי הזכירו אותו בטלוויזיה אך הסיכוי שתדעו בדיוק במה מדובר הוא לא גבוה במיוחד. יתרה מזאת, יכול להיות שאתם מכירים את האזור הכללי שהכתובת ממוקמת בו, את הסביבה, אך ללא מערכת מתאימה לתכנון נסיעות, אתם עלולים ללכת לאיבוד.

תכנון מסלול נסיעה לפי כתובות – שמים אתכם על המפה

המערכת החכמה של RYDE היא התשובה בשבילכם, למה? כי אתם יכולים להזין בה את הכתובות שאתם נוסעים אליהן ומהן חזרה על בסיס קבוע, והיא תתחם את אזורי הפעילות שלכם בגדר גיאוגרפית, תלמד את תנאי השטח ותפרוש בפניכם מגוון מסלולים ודרכים חכמות ויעילות שיסייעו לכם ולעובדים שלכם להגיע בקלות ומהירות ליעדכם – בין אם זה מקום העבודה או לוקיישן בו מתקיימת פעילות שוברת שגרה לחברי הארגון. אתם לא צריכים להכיר את הרחוב ולנווט את דרככם בו, אנחנו עושים את זה בשבילכם.

בעזרת המערכת שלנו תוכלו לשנע עובדים שגרים בכתובות סמוכות אחת לשניה, על ידי בחירת מסלול שיאסוף אותם ממספר נקודות על המפה בדרך הפשוטה ביותר. האלגוריתם ישקלל את התנועה ברחובות הללו, וברחוב שאליו נוסעים בזמן אמת, בהתבסס על פרמטרים כמו מזג אוויר, תנועת הרכבים ומצב הכבישים. באופן הזה לא רק שתחסכו קרוב ל-30% מהעלויות של מערך ההיסעים שלכם, אלא תעזרו לשמור על אוויר נקי, ועל עובדים מרוצים, שיכולים להגיע מכל כתובת שעולה על דעתם לכל כתובת אחרת בשלווה ובנחת.

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn