תכנון מסלול נסיעה רב נקודתי בטיול לחברי הארגון

הקיץ כבר כאן וזו הזדמנות מצוינת לקחת את העובדים ליום עם פעילות שוברת שגרה, כמו טיול או סיור. אך התארגנות מסוג זה מעיבה על גורמים רבים בארגון, ובראשן מחלקת משאבי האנוש, שצריכה לרקום תכנית פעולה: להחליט על אופי הטיול, האם זה סיור מודרך ברחובות העיר העתיקה או שמא מדובר בטיול בחיק הטבע. ואם כך הדבר, מה המסלול שבוחרים לעשות, ואיך הולך להתנהל סדר היום, מהי השתלשלות האירועים.

בדרך לטיול עוצרים לא מעט

ברגע שהופכים את החזון למציאות, לפרקטיקה, זה השלב שבו מערך שירותי ההסעות של הארגון נכנס לתמונה כיוון שיש לו יד בתכנון מסלול הנסיעה, כמות הרכבים שיופקו לצורך יום זה שיתאימו לכמות העובדים שמגיעים, או שאולי בכלל שוכרים אוטובוס, או מוניות. לבסוף עליו לחשב את העלויות של כל הטוב הזה. למעשה כשמתכננים יום כיף בארגון, אז עובדים על יצירת מסלול נסיעה שהוא רב נקודתי, שכן יש מספר עצירות ביניים יזומות בדרך שצריך לקחת בחשבון בשלב ההכנות – ארוחת בוקר, צהריים, עצירה לדלק, התרעננות, עצירה במקום המפגש בתחילת היום ועוד. מה שהופך את הטיול ממסע למעמסה.

מסייעים לכם בייעול הטיול

הטיול שלכם לא חייב להיות עול, והוא גם לא יהיה כזה יותר לעולם, לאחר שתגדירו את המערכת החכמה של RYDE. היא מבוססת על אלגוריתם שמסייע לנווט בדרכים הדינמיות, הלא צפויות, ולהיערך מראש לתרחישים רבים שלא הייתה לנו דרך לצפות אותם או להיערך אליהם קודם לכן, כמו תנאי מזג האוויר ועומסי התנועה באזורים וטווח השעות שאתם מחליטים לסייר בהן – בין אם אתם יוצאים ממקום העבודה או ממסוף אוטובוסים בקצה העיר. באופן הזה תוכלו לשנע עובדים עם מאפיינים משותפים כמו אזור מגורים או שעות עבודה חופפות למקום המפגש של הטיול, ולבחור מסלול נסיעה הוא נוח, בטוח ומהיר מבין האופציות המוצעות לכם – אל האטרקציה לבחירתכם וממנה חזרה הביתה, כך תבטיחו שהטיול יתקיים בדיוק כפי שתכננתם.

תכנון מסלול נסיעה רב נקודתי – כך תהיו מוכנים לכל תרחיש בכביש

מערכת ניהול ההיסעים של RYDE תתאים לשלל השימושים והצרכים של הארגון שלכם, תייעל אותו פלאים: היא תפרוש גדר גיאוגרפית סביב אזורי הפעילות שלכם, ולפיה היא תבנה את המסלולים הנוחים והיעילים ביותר, אותם היא תשכלל, תשדרג בזמן אמת, כך שיכול להיות שבכל יום תיסעו בנתיב אחר למקום העבודה, כאשר את הרכב תחלקו עם מספר עובדים נוספים – מה שייתן לכם את ההזדמנות ליצור עוד חברויות בתוך הארגון, ולהפוך את הנסיעה לחווייתית, וחסכונית למדי. כמה חסכונית? – בטווח הארוך אתם תצמצמו את העלויות של מערך ההיסעים שלכם בכ-30% תוך כדי שאתם תורמים לאיכות הסביבה.

אז למה אתם מחכים? דברו איתנו ונחזור אליכם בהקדם!

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn