שירותי הסעות לכל הארץ: בעזרת חברת הסעות מקצועית

חברות וארגונים רבים במשק משתמשים בשירותי הסעות כדי לספק לעובדים שלהם פתרון ניידות יעיל לנסיעות שגרתיות – בין אם זה אירוע חברה, הסעות לנמל התעופה, פגישת עסקים או הסעה לעבודה או ממנה לבית העובד ביום רגיל. לשימוש בשירותים אילו השפעה נרחבת על רווחת העובדים ועל התפקוד השוטף של הארגון. מהם קריטריונים לפיהם בוחרים חברת הסעות, וכיצד ניתן לנהל את מערך ההיסעים בצורה חכמה ופשוטה? התשובות בכתבה לפניכם.

איך בוחרים חברת שירותי הסעות?

כיום, קיים בשוק היצע רחב של חברות הסעות המספקות שירותי הסעות עובדים. לפני שבוחרים חברת הסעות יש לבדוק כמה פרמטרים חשובים. לעיתים, חברות שירותי הסעות פועלות באזורים ספציפיים, כך למשל יש חברות שירותי הסעות בדרום, חברות שירותי הסעות בצפון וחברות שמבצעות הסעות אך ורק במרכז. כך שהדבר הראשון שעליכם לבדוק הוא אזורי הפעילות של חברת ההסעות שאיתה אתם מעוניינים לשתף פעולה. 

הדבר השני שעליכם לבדוק הוא אילו כלי רכב מספקת חברת ההסעות שאתם בודקים, מיניבוסים, מוניות, אוטובוסים במה הם מאובזרים והאם הם עונים על הצרכים של הארגון שלכם, מבחינת כמות העובדים שצריך להסיע ולוחות זמני הנסיעות. הדבר השלישי שכדאי לכם לברר בבואכם לבחור חברת הסעות, הוא האם לחברה יש ביטוחים שמכסים תאונות המתרחשות במהלך הנסיעה. 

כמו כן, עליכם לבדוק שבחברה פועל קצין בטיחות בתעבורה שבודק את תקינות רכבי החברה בתדירות גבוהה, לפחות אחת לחודש ומאשר כי הם בטוחים לשימוש. כשמחפשים חברת שירותי הסעות, מומלץ לבחור חברה אמינה בעלת מוניטין וניסיון רב שנים בעבודה עם המגזר העסקי. אנו נתרגם את הצורך של העסק שלכם בהסעה, לפיו נמצא את החברה שהכי מתאימה לעסק.   

מסייעים במציאת חברת שירותי הסעות איכותית ומהימנה

לנו ב-RYDE יש ניסיון בעבודה מול חברות וארגונים רבים. מחברות ביטחוניות ועד חבמרות קמעונאות, מתעשיות ענק ועד עסקים קטנים ומשפחתיים. אנו עובדים עם כל חברות ההיסעים בשוק, לכן נוכל לסייע לכם במציאת חברת הסעות איכותית ומקצועית.

כיצד נעשה זאת? באמצעות הטמעת מערכת לניהול היסעים. אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, החל משלב הגדרת הדרישות, התנאים והצרכים הייחודיים של הארגון שלכם, דרך הקמת המערך ועד למציאת חברת הסעה שתתאים לעסק שלכם. אנחנו נתקשר עם חברת ההסעה וננהל את ההסעות בשבילכם. 

במידה ומדובר בעסק קטן שזקוק לשירותי הסעות, אנו מקשרים אותו עם חברה גדולה יותר שנמצאת על אותו מסלול, והוא מצרף את העובדים שלו למערך ההיסעים שלה, כך שהם נוסעים יחד איתם לעבודה וממנה חזרה הביתה או לנקודת האיסוף שנקבעה מראש.   

מערכת תחבורה חכמה לייעול שירותי הסעות במרכז 

מערכת האופטימיזציה שלנו מספקת מגוון פתרונות תחבורה חכמה לחברות וארגונים. בעזרתה תוכלו לקבוע מועדי איסוף ופיזור, להזמין בכל יום את הנסיעה למקום אחר (למשל יום אחד להוציא את הנסיעה מחולון ולמחרת מגבעתיים בהתאם לאזורי המגורים של העובדים שמצטרפים לנסיעה בכל פעם), להגדיר במערכת את זמני הפיזור והאיסוף הרצויים (למשל איסוף שאורך לא יותר מ-20 דקות). 

יתר על כן תוכלו לבטל את הנסיעה גם 5 דקות מהמועד המתוכנן, ובהתאם להיקף הנוסעים התוכנה שלנו תוכל לקבוע איזה כלי רכב להוציא לצורך ביצוע ההסעה. יתרון נוסף של התוכנה החכמה שלנו הוא תכנון מסלול נסיעה– התאמת מסלולים חכמים לתנאי הדרך באזורי הפעילות שלכם. תוכלו לתכנן מסלולים מרובי נקודות או מסלול לפי כתובות – נקודת המוצא וכתובת היעד. המערכת שלנו מגיעה עם אפליקציה ייעודית שכל עובד יכול להפעיל מהטלפון החכם שלו ולהזמין את ההסעה המתאימה לו. 

בכל יום המערכת סורקת מחדש את הסביבה ובונה כמה מסלולים אופטימליים לנסיעה – שמתוכם תבחרו את האחד הנכון בשבילכם. זהו אלמנט יעיל במיוחד בתקופות כמו החורף, שכן תכנון מסלולים בעונת הגשמים יכול להיות משימה לא פשוטה. בנוסף, היא מאפשרת מעקב שוטף אחרי הרכבים שהקצאתם להסעה – לעקוב אחריהם ב-"לייב" כשהם עושים את דרכם ליעד, לראות את מהירותם, כמות הדלק במיכל ולראות מדוע הם התעכבו או הקדימו את ההגעה ליעד. את העובדים תצוותו לנסיעה לפי מכנה משותף מסוים אותו תגדירו במערכת, בהתאם לאילוצים, דרישות או הגבלות מסוימות של אותם נוסעים. כך למשל תוכלו להוציא הסעה של עובדים דתיים או חרדים לנשים או גברים בלבד. 

שירות הסעות – להביא את העובדים ליעדם בבטחה

מערכת ניהול ההיסעים של RYDE מסייעת בניהול חברות הסעות על כל ההיבטים שלהן. אך היא תורמת בראש ובראשונה לרווחת העובדים, בעזרתה הם נהנים מהסעות חכמות, מותאמות אישית שמתחשבות בצרכים שלהם ומביאות אותם ליעד במהירות ובבטחה. שהעובדים מגיעים לעבודה בכל בוקר רעננים וחדורי מוטיבציה, הדבר מהדהד בכל הארגון ומשפיע על תפקודו השוטף, ממנף אותו לגבהים חדשים. 

מעוניינים לשכלל את מערך ההיסעים שלכם? כתבו לנו בעמוד צור קשר ונציגינו ישובו אליכם בהקדם עם תוכנית פעולה מקצועית, מותאמת אישית. 

 

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn