שירותי הסעות עובדים עם מערכת תחבורה חכמה

עובדים רבים נוסעים לפגישות עסקיות במסגרת העבודה השוטפת כדי לקדם שיתופי פעולה פוטנציאליים בין ארגונים או לצורך שימור מערכת יחסים עסקית קיימת בין הארגון אליהם משתייכים לבין יזם, חברה או לקוח ותיק – כדי להבטיח שהארגון יוכל להמשיך לפרוח, לגדול ולהתפתח לכיוונים מעניינים ומפתיעים.

לשם כך, לא פעם על העובדים להגיע עצמאית אל מקום המפגש שנקבע מראש. בין אם מדובר במסעדה במרכז העיר, או בלוקיישן מרוחק יותר – דבר שעשוי להשפיע על אופי הפגישה ולהוות אתגר לא קטן כשלוקחים בחשבון את כבישי הארץ הבלתי צפויים.

שירותי הסעות עובדים לפגישות עסקיות

הצלחתה של פגישת עסקים מותנית בכמה גורמים: קביעת המיקום – שמשרה את האווירה ויוצר את הרושם הראשוני אצל הנוכחים, הגדרת המטרות והיעדים של פגישה זו עבור כל אחד מהצדדים בשקיפות מלאה, האופן שבו מציגים את פני הדברים לצד השני – בחירת המילים, הטונציה ושפת הגוף.

לכל אלו מתווסף אלמנט נוסף – הנסיעה לפגישה, לה יש השפעה נרחבת על הפן הנפשי, הרגשי של העובד – האם הוא מגיע לפגישה נינוח וחדור מטרה או תשוש, חסר סבלנות ומבולבל בעקבות הדרך שעשה במכונית הפרטית. לאותן תחושות ראשוניות יש השלכות נרחבות על הפרמטרים האחרים של הפגישה ועל תוצאותיה.

בזבוז משאבים

הרבה עובדים רואים בנסיעות עסקיות מעמסה, הסיבה המרכזית לכך היא הדרך שהם נדרשים לעשות למקום הפגישה, שגוזלת נתח לא קטן מיום העבודה הכולל, גורמת להם לבזבז כמויות דלק ברגע נתון, להיעדר לזמן ארוך מהרגיל מסביבת העבודה, פוגעת בהספקים של העובדים בשוטף ויוצרת פערים לטווח הרחוק.

הדבר נכון במיוחד בעבור עובדים שיוצאים למספר פגישות עסקים ביום או אפילו בשבוע אשר נפרסות על גבי מספר מוקדים מרוחקים זה מזה, שצריך לג'נגל ביניהם. כך שבמקום ליהנות מההזדמנות לפתח קשרים עסקיים במסגרת הארגון, העובדים יוצאים לנסיעה העסקית באנרגיות ירודות באופן דיפולטיבי.

נסיעות עסקיות בראש שקט – שירותי הסעות עובדים

כיום ניתן לבצע נסיעות עסקיות בצורה פשוטה ונוחה בעזרת מערכת התחבורה החכמה של RYDE שמאפשרת לכם לנצח על מערך הסעות העובדים של הארגון בקלות ולחסוך עד 30% מסך ההוצאות השוטפות שלו. אם העובדים שלכם מרבים לנסוע לפגישות במוקדים קבועים, ניתן להזין את כתובותיהם במערכת והיא תיצור סביבם גדר גיאוגרפית, תלמד את תנאי השטח באזור התחום ותקצה מסלולים מומלצים עבורו.

במידה ויש צורך לצאת למספר נסיעות עסקיות באותו יום, שמתרחשות במיקומים רחוקים זה מזה, ניתן להיעזר בפלטפורמה זו כדי לתכנן מסלול נסיעה רב נקודתי שמשקלל את זמני ההגעה לכל מקטע, ואת תנאי הדרך בכל נתיב וכביש נבחר בהתבסס על כמות משתמשי הדרך או מזג האוויר ומוצא עבורכם את הדרכים הפשוטות והמהירות ביותר.

גמישותה של המערכת מאפשרת לצפות בלת"מים מראש ולהתמודד ביעילות עם שינויים בזמן אמת – בין אם שקשורים בדרך עצמה, כמו עומסי תנועה, תאונה בצד הדרך, חסימת נתיב או שנוגעים בפגישה העסקית – שינויים בשעות הפגישה, היעדרויות של עובדים כתוצאה מחולי או יום חופש, עובדים שמצטרפים לפגישה מהרגע להרגע –  ובהתאם לנתונים הללו, להנפיק מסלולים מותאמים, חדשים בלחיצת כפתור.

בנוסף, המערכת תדאג שהעובדים שלכם לא יפספסו אף נסיעה עסקית – היא תשלח מסרוני תזכורת בתדירות שאתם תגדירו בסמוך למועד הפגישה, ולא רק שהם יצאו בזמן ויגיעו לפגישה כמתוכנן, אלא שהנסיעה תהפוך ממעמסה לחוויה רגועה, נינוחה ומהנה.

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn