הרכבים השיתופיים הם רכבי האיגום של העתיד

רכב חברה נחשב לאחת ההטבות הנחשקות ביותר עבור עובדים, הם מקבלים מכם, מנהלי הארגון, רכב על חשבון העבודה, במיוחד כאשר נסיעות הם מרכיב הכרחי למילוי תפקידם. את הרכב אתם מספקים להם בתיאום עם חברת ליסינג חיצונית שדואגת לתחזוקתו השוטפת- טיפולים, טסט ועוד. העובדים שלכם נהנים מרכבי איגום, אך הם לא מבינים את המורכבות שאתם מתמודדים איתה, כאשר אתם מספקים להם את השירות הזה. לכן, אנחנו ברייד מציעים פתרון פשוט ויעיל שמשדרג את צי רכבי האיגום של הארגון שלכם.

פתרון טכנולוגי יעיל ופשוט

RYDE חברת פתרונות הסעות עובדים המובילה בתחומה, מבינה את החשיבות של הסעות עובדים, את האתגרים והמשמעויות הנובעות מהתחום, ולכן מציעה מגוון שירותי תחבורה חכמה, וביניהם סיפוק רכב שיתופי לחברות וארגונים. מודל הרכב השיתופי הוא יחסית חדש, אך הוא כבר מחלחל לתעשיית הרכב הישראלית, ומהווה את האופציה הירוקה והחסכונית עבור חברות המתקשות לנהל את מערך ההיסעים של הארגון.

בכל שנה אנו מקיימים כ-3 מיליון נסיעות משותפות לחברות עסקיות מובילות וארגוני מפתח- טבע, שופרסל, אגד, רכבת ישראל ועוד. הניסיון העשיר שלנו בתחום ההיסעים, יסייע לכם לנצח על ענף שירותי הסעות העובדים בחברה שלכם. את המהלך תוכלו להוביל בעזרת תוכנה מיוחדת לניהול היסעים. באמצעותה תוכלו להזמין את הרכבים, לקדם את תהליך רכישת הרכבים עם אישורים של הדרג הממונה, ולפתוח אותם בטכנולוגיית Keyless- פתיחה מרחוק ללא שימוש במפתח מכל סוג שהוא- אלקטרוני או פיזי, בהתאם למדיניות החברה שלכם.

מספק תמונת מצב עדכנית

אנחנו ערים לצורך שלכם, המעסיקים, לקבל עדכוני סטטוס שוטפים על הרכבים שאתם מספקים לעובדים שלכם. כך שהודות למערכת המשוכללת שלנו, אתם יכולים לנהל מעקב אחר התנהגות העובד ברכבו לאורך זמן. הרכב השיתופי שלנו יכול לשמש את העובדים שלכם בשגרת העבודה- בהסעות לחברה או לשדה התעופה למשל. בנוסף, אתם יכולים להציע להם לשכור אותו גם בערבים, חופשים, סופי שבוע ולהנות ממנו בצורה נוחה ופשוטה.

לסיום, אנחנו ב-RYDE מבינים את האתגרים הנובעים מניהול מערך ההיסעים של הארגון, ולכן אנו מספקים לכם פתרון שהופך את הנושא לפשוט וקל- רכב שיתופי, אותו אתם יכולים להפעיל באפליקציה מיוחדת המאפשרת  רכישה יעילה ונוחה, מעקב אחר התנהלות העובד עם הרכב, ופתיחתו עם טכנולוגיית Keyless החדשנית. היתרונות הללו, לצד הניסיון והמקצועיות של RYDE בתחום הסעות העובדים, הופכים את הרכב השיתופי לרכב החברה של העתיד.

אהבתם את המאמר? לפניכם עמודים נוספים שיתנו לכם את כל המידע שאתם צריכים:

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn