תכנון מסלול נסיעה ברכב – הסעות עובדים לאירועי חברה

תכנון ערבי חברה זה אתגר לא קטן הן עבור מחלקת משאבי האנוש והן עבור מחלקת הכספים, החל משלב בחירת המיקום, הגדרת הפעילות, סיפוק המזון והשתייה ועד לשינוע העובדים בצורה אפקטיבית לאירוע. עובדים רבים מגיעים למקום עבודתם, וכך גם לכל האירועים הנלווים הקשורים בו – מאזורים שונים ברחבי הארץ לעיתים, כך שלקבץ את כולם יחד ולוודא שיגיעו בבטחה ובזמן לאירוע, זו משימה לא פשוטה.

אירוע חברה הוא אתגר תחבורתי

לעיתים ערבי חברה מתוכננים לאזורים שלא תמיד מתאימים אסטרטגית לכל העובדים, לא תמיד נגישים ונוחים לכולם, כך שרבים מהם מוצאים עצמם לא פעם מתכננים בקפידה את הגעתם, מחשבים מסלולים למקום האירוע וזמני יציאה מהבית, מה שהופך את העניין ממהנה למתיש, במיוחד כשהם צריכים להגיע ברכב, ולנווט את דרכם בין הפקקים של שעות אחר הצהריים, מה שמוסיף למשוואה גם את מרכיב הדלק. אלו מצבים מוכרים שניתן להיחלץ מהם די בקלות, בעזרת מערכת תחבורה חכמה, כמו של RYDE למשל.

תכנון מסלול נסיעה – נהנים מהאירוע, ומהדרך

המערכת לניהול שירותי הסעות עובדים של  RYDE מספקת לכם, מנהלי הארגון, גישה ובקרה מלאה על מערך ההיסעים על כל צדדיו – מצב הרכבים, הקילומטרז' שהם עברו, מהירויות הרכבים, מיקומם המדויק על המפה, וכל זאת בזמן אמת. כמו כן, היא מאפשרת קיום מודל תחבורה שיתופית, הגדלת מספר העובדים פר רכב חברה, תכנון מסלולים חכמים למקום האירוע וממנו חזרה לבתים, וחיסכון כולל: בסך הרכבים המופקים לצורך שינוע לאירוע, בעלויות תחזוקה, בדלק, ובזיהום אוויר. והעובדים שלכם יוכלו להנות לא רק מערב החברה הקרוב, אלא גם מהנסיעה אליו, שתהיה חווייתית, יעילה, רגועה ומותאמת אישית.

אירועי חברה מספקים פאוזה הכרחית ומהנה משגרת העבודה העמוסה, המאפשרת לכלל העובדים בארגון להכיר זה את זה טוב יותר, זו גם הזדמנות עבור המעסיק להוקיר תודה לעובדים על פועלם בחברה, על תרומתם להצלחתו של הארגון אליהם משתייכים, ואין דרך טובה ויעילה לעשות זאת מאשר לספק להם דרכי הגעה חכמות, נוחות ונגישות מכל מקום, לכל מקום שיבחרו.

לפרטים נוספים הקליקו כאן.

אהבתם את הכתבה? נשמח שתשתפו LinkdIn