שאלות ותשובות

לנושאים שרציתם לדעת

למי מתאים הפתרון?

אם אתם ארגון שמסיע עובדים, או ששם לו למטרה להפחית את השימוש של העובדים ברכב על מנת להגיע לעבודה – RYE היא הפתרון בשבילכם. באמצעות הפיתרון שלנו ניתן לייעל את מערך ההיסעים הקיים בארגון ולשפר אותו באופן שיתאים גם לעובדים שמגיעים עם רכב לעבודה.

רגע, אתם בעצם חברת היסעים? יש לכם רכבים?

לא, אנחנו לא חברת היסעים. הפלטפורמה שלנו מסייעת ללקוח ולמסיע להפעיל את מערך ההיסעים באופן יעיל יותר ולתת לו כלים לניהול.

אז מי בעצם משתמש במערכת?

הלקוח הראשון הוא כמובן מנהל ההיסעים, שהמערכת הופכת להיות הכלי התפעולי והניהולי שלו. אבל, במערכת יש מידע שמעניין גם את מנהל הכספים, הרכש ומשאבי אנוש – כמה עולה בממוצע להסיע עובד (כמה באמת??)? מה העלות ביחס לחודש שעבר? ביחס לשנה שעברה? מה היחס בין המחלקות השונות בארגון? מי העובדים שהכי יקר להסיע? ועוד ועוד…

כמה זמן לוקח להטמיע את המערכת?

צוות המטמיעים של RYE מנוסה בהטמעה של עשרות מערכות בארגונים מגדלים ותעשיות שונות. אנו מלווים את הלקוחות משלב הגדרת הצרכים ועד העלייה לאוויר. בדרך כלל, מרגע התחלה ועד עלייה לאוויר לוקח כ-20 יום.

האם השימוש במערכת חוסך בעלויות? כמה?

עם כ – 200 לקוחות אנחנו עומדים על ממוצע חיסכון ישיר של 25% בעלות ההפעלה הישירה של המערך ביחס לנקודת ההתחלה.

האם המערך שאתם בונים מתאים את עצמו באופן דינמי לביקושים ולמשמרות בארגון?

כן. לארגונים כיום יש צרכים משתנים. מצבת העובדים שמגיעים לעבודה משתנה בכל יום ואנחנו מתאימים את המסלולים וגודל הרכב בכל נסיעה.

אנחנו ארגון עם צרכים ייחודיים ומדיניות היסעים מורכבת. המערכת תותאם לצרכים שלנו?

אנחנו בונים מערכי תחבורה חכמה כבר למעלה מעשור. RYE משרתת ארגונים עם צרכים מורכבים המשלבים פרמטרים ארגוניים, תנאי העסקה ואדמיניסטרציה מורכבים ביותר. מהצרכים המיוחדים של התעשיות הבטחוניות, דרך רשתות קמעונאיות, ועדי עובדים וחברות הייטק – הגמישות של הפלטפורמה של RYE מאפשרת לכם התאמה מלאה לצרכים. תנסו, קשה להפתיע אותנו.

אנחנו מסיעים עובדים לכמה אתרים ומשתמשים במספר מסיעים. המערכת נותנת מענה לזה?

כן. RYE משרתת ארגונים עם אתר אחד וכאלו עם עשרות אתרים. אנו יודעים להגדיר לכל אתר מדיניות היסעים שמתאימה לו, ולתכלל את כל הנתונים לתמונה מקיפה לגורמי ההנהלה. זה התפקיד שלנו – לאפשר לכם, המנהלים, לנהל ולא רק לתפעל.

טוב, אני ממש צריך את זה. איך מתחילים?

צור איתנו קשר ונתאם פגישה. נעשה עסק רק אם נהיה בטוחים שאנחנו יכולים לתת לך ערך אמיתי

טען עוד...